Wyniki z poszczególnych zawodów:

Dnia 2.12.2018r. na hali w Mysłowicach podczas Mistrzostw Śląska w
Ju-Jitsu Sportowym oraz Śląskiej Otwartej Lidze Kickboxingu zawodnicy
Klubu Shogun walczyli w kategoriach fighting i ne-waza i zajęli
następujące miejsca:

FIGHTING
I miejsce:
U8 Kciuk Wojciech kat 34 kg 
U12 Dziuk Julia kat 28 kg
U15 Pakuła Maryla kat 40 kg
U15 Głowacz Adrian 60 kg



II miejsca:
U10 Kulak Jakub +42 kg 32 kg
U10 Kulak Jakub +42kg
U10 Głowacz Olivier 34 kg
U15 Stolarz Wiktor +66 kg
U18 Bucki Bartosz 60 kg

III miejsca:
U15 Kluz Adrian 66 kg
U15 Sroka Gabriel 41 kg
U15 Banarski Tomasz

NE-WAZA
I miejsca:
Kciuk Wojciech, Maryla Pakuła kat. j/w

II miejsca:
Kulak Jakub, Dziuk Julia kat. j/w

III miejsce: 
Maliszewska Zosia 

Na turnieju zostały rozdane również medale i puchary dla zawodników,
którzy przez cały rok walczyli w Ogólnopolskiej lidze dzieci i
młodzieży w sezonie 2017/2018 i tak:
- Jakub Kulak i Paweł Trefuń w Ogólnopolskiej lidze zostali
sklasyfikowani na pierwszych miejscach zarówno w fightingu jak i w
konkurencji ne-waza
- Wiktor Stolarz, który w klasyfikacji końcowej również uplasował się
na pierwszym miejscu w kategorii fighting.
Śląska Otwarta Liga Kickboxingu Mysłowice: 
Piotr Stolecki w pięknym stylu zdobył zloto i srebro.Waga -69kg.kategoria
senior formuła K.L.i L.C. 

W dniu 8.12.2018r. zawodnicy Klubu Shogun podczas Otwartego
Turnieju Klasyfikacyjnego i Ogólnopolskiej lidze dzieci i młodzieży w
Jujitsu w Borzęcinie zajęli następujące miejsca:

I miejsce 
Michał Zieliński w kat. +94 kg
Jan Sikora w kat. 41 kg

I miejsce w Duo Show 
Michał Zieliński i Tomasz Głowacz.

II miejsce 
Tomasz Głowacz w kat. +94 kg.

W dniu 15.12.2018r. w Rybniku w corocznej edycji turnieju realnej
samoobrony zawodnicy Klubu Shogun uplasowali się na następujących
miejscach:

I miejsce:
Wojtek Kciuk, Bartek Korumbel kat. 7-8 lat
Aleks Kudrys, Kuba Kulak kat 9-10 lat

II miejsce:
Julia Dziuk, Sonia Łukasik kat 9-10 lat
Franek Churas, Kawecka Kinga kat 9-10 lat
Zosia Maliszewska, Wiktoria Hejduk kat 11-12 lat
Igor Wągrowski, Wojtek Trefuń kat 15-16 lat
Igor Wągrowski, Adam Hejduk kat 13-14 lat
III miejsce:
Adrian Głowacz, Gabriel Sroka kat. 15-16 lat

 

Leave a Reply

Close Menu
www.000webhost.com